CHAT heart
irc heart
ask heart

GelKeyfim, mIRC, mIRC indir, mIRC yukle, mIRC download, mIRC Chat

Uzman Script Coders Tarafından hazırlanmış Süper Yenilikler le Donatılmıs Kullanımı Kolay ircop aop sop komutları içerikli güzel bi script. Gelkeyfim Sohbet Script v2 Çıktı..

Gelkeyfim.Com Genel Sorumlusu By A_s_c_i– Editörlüğünü yaptığı ve türkiyenin en iyi mirc sohbet scriptleirn başında genel [GelKeyfim ScripT v2.0] i kullanmanın ayrıcalığını sizlerde yaşayacaksınız.

Scriptin Belli başlık özelliklerini yazmak gerekirse, Tema ve görünüm olarak Kullanıcısına 10 farklı renk ve temadan olusan bir seçim hakkı veriyor.Herkes kendi zevkine göre script temasinı seçebiliyor rengini ayarlıyabiliyor.
. [GelKeyfim ScripT v2.0] in diğer özelligide Diğer mirc programlarında olmayan snotice ve clones pencerelerinin yanısına sunucuda size seslenmeler tıpkkı msn de ki gibi olmakta.Bir popup penceresi acılıp size haber veriyor.Scriptin bünyesinde putty telnet,oyunlar,radio,mediaplayer,tv,gazeteler,öenmli linkler,word,gibi bir cok özellikte eklenmiş. http://gelkeyfim.com/wp-resimler/mirc.JPG En önemli özelligi hatta diğer mirclerden ayıran özelligi user,ops,helper ve oper modelerinin bulunması. . User modesi: Normal mirc kullanıcıları için hazırlanmıştır.içinde komut ve gereksiz loglar yoktur sadece kullanıcıya hoş vakit geçirmesi için çeşitli etkinlikler verilmiş,cicek gönderme siir okuma radio dinleme tv izleme selamlamalar, radyo istek paneli, . Ops Modesi: Adından da
.
anlaşılacagı gibi kanal Xopları için hazırlanmıştır.Remote özellikleri ve aliasları oplara yaptıkları işi en iyi şekilme yapmaları için tasalanmıştır.Hızlı ban atma kick uyarı op verme alma ve chanserv komutlarının tümü yer almaktadır.Etkin korumaları sayesinde kurallara uymayanları affetmemeside ayrı özelligi.
. Helper Modesi: Tamamiyle helper arkadaşlara yönelik
.
hazırlanmıstır.Helper kanalına gelen arkadaşların sorularını otomatik yanıtlaması ile helper arkadaşlarımızın işini oldukça kolaylaştırmakta.Bunun dışında helper modesine User ve Ops modelerinin bazı özellikleride eklenmiştir.
. Oper modesi: Sunucu için bir oper veya admin ne kadar önemlidir sanırın İrc ile ugrasan herkes bilir.Peki bu kadar önemli olan yetkililerin işlerinide en iyi
.
yapmalarından başka bir sey beklenemez.İşte [GelKeyfim ScripT v2.0] in oper modesi sayesinde hiç komut bilmeyen admin bile görevini eksiksiz yapma sansını buluyor.İçerisinde bütün
. adminserv,operserv,samode,chanserv,nickserv,botserv Gibi komutların yer aldıgı kısa yol tuslarıyla çok çabuk ve pratik olarak görevinizi yapmayı sağlayan mükemmel mode. . Evet arkadaşlar Yeteri kadar açıkladık sanırım.Daha fazlası Mircin içeriginde.Ama şundan emin olabilirsiniz indirdiğinize asla pişman olmayacaksınız. Emeği Geçen Arkadaşımıza Gelkeyfim.Com Ailesi Olarak Teşekkür Ederiz. .

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Ücretsiz Sohbet Ücretsiz Sohbet etmek için tek yapmanız gereken arama ...

sohbet-siteleri

Çoğumuzun kendini yalnız hissettiği Can sıkıcı dönemler mutlaka vardır. ...

Merhaba değerli kullanıcılar Onesohbet Sitesi yıllar öncesinde kapanmış ...


YORUMBu yazı yorumlara kapatılmıştır.