GELKEYFİM HAKKIMIZDA

Gelkeyfim sitesi 2018 yılında kurulmuş ve 12 yıldır bu sektörde seviyeli arkadaşlıkların ön planda tutulduğu bir online sohbet sitesidir. Bu işte kapsamında kullanıcı memnuniyetini ön planda tutmak amacı ile bedava sohbetler, ücretsiz sohbet masaları ve aynı zamanda chat olacak tarzda her türden iletişim içerisinde bulunmak mümkündür. Gelkeyfim sitesi ile birlikte hayallerinizdeki arkadaşı bulmanız ve bu arkadaşlıkların seviyeli bir biçimde sizin istediğiniz noktalara doğru şekillenmesi mümkün olmaktadır. Site içi güvenlik önlemlerinin üst safhada tutulduğu ve iletişim bilgilerinin ancak iki tarafın rızası ile birbirlerine vermesinin mümkün olduğu arkadaşlık deneyimlerinin yaşanması adına kurulu bir düzen olarak değerlendirilebilir.


Sohbet Sistemi


Sohbet odalarımıza bilgisayar, cep telefonu ve tablet üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Oluşturduğumuz bu sistem ile farklı platformlardan olsa dahi aynı ağ üzerinden rahat ve kullanışlı biçimde sohbet etmenize imkan sağladık.


Oyun ve Eğlence Kanallarımız


Web Sitemiz de bir çok eğlence servisimiz bulunuyor. Bunlardan bahsetmek gerekirse Sohbet Odaları içerisinde #Oyun, #Kelime gibi bir çok oyun severler için geliştirmekte olduğumuz servislerimiz mevcut. Ayrıca web sitemizin radyosunu dinlebilir, yayıncı olabilir, şarkı isteklerinde bulunabilirsiniz.


GÜNÜN SÖZÜ Bizi doğuranla sınayan gaf işler, bizi bizim olanla sınayan hata işler, sustuğumda zaman geçer, süreç ağır işler!