SOHBET etmenin keyfini sohbet odalarımızda yakalayın.Dünyanın her yerinden insanların bulunduğu
sohbet odalarına bağlanarak, Keyifli ve Nezih şekilde
ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

sohbet iconları SOHBET'E GİRİŞ

Kullanıcı adınız
varsa şifreniz

Gelkeyfim.Com Kullanıcı Sözleşmesi

Bu site içerisinde bulunan mülkiyetler ve tüm rumuz ve kanalların hakları gelkeyfim.com yönetimine ve yetkili kurumuna aittir. İnternet sitemizde sohbet ve muhabbet etmenin için gerekli olan kullanıcı sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır ve buna göre yargılanırsınız. Kullanıcı sözleşmesine uymayan kullanıcılar uyarı verilmeksizin sunucudan atılmakta ve gerekli olan bütün işlemler yapılacaktır. Diğer kullanıcıların sizlere olan davranışlarından gelkeyfim.com sorumlu değildir.

Gelkeyfim.Com anlık ve online olarak Sohbet edebileceğiniz bir platformdur. Sizlerin bilgilerini ve kişisel değerlerinizi gizleyen ve bunu üçüncü şahıs kişilerle paylaşmayan ve sizin güvenliğinizi son derece önemli bir şekilde saklayan bir platformdur.

Gelkeyfim.Com Şartlar Ve Koşullar

1. Genel kültürümüze aykırı olan davranışlar küfür, argo kelime ve cinsel içerikli herhangi bir olay veya davranıştan kişiler kendileri sorumludur ve kesinlikle gelkeyfim.com yönetimini suçlayamaz ve dava açmazlar.

2. Kişisel bilgilerinizi bizlerin sakladığı gibi sizlerin de paylaşmaması gerekmektedir. Sizlerin paylaştığı kişisel bilgi kredi kartı ve banka kartı gibi olaylardan web sitemiz sorumlu olmayacaktır, kendi hür iradeniz ile paylaşım yaptığınız için kesinlikle gelkeyfim.com yönetimini bu konuda karalayamazsınız.

3. Başkalarının ip adreslerini toplamak ve bunu başka kullanıcılar ile paylaşmak kesinlikle yasaktır ve gerekli görüldüğü taktirde adalet yoluna gidilerek gerekli işlemler yaptırılır.

4. Siteyi ziyaret eden kişilerin paylaştığı telefon mail adresi gibi özel bilgileri paylaşımlardan gelkeyfim.com web sitesi sorumlu değildir.

5. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz süre içerisinde çerezlerin veya web sitesi kullanım verilerini incelemek amacı ile iz sürmek adına verileri bilgisayarınıza işleyebilir. Söz konusu çerezler metin dosyasından ibaret olup, herhangi bir özel bilgiye erişmez, sadece ziyaretçisinin yeni ziyaretlerinde onu hatırlamak için kullanılır.

6. Kullanıcı, Site’nin kullanımına imkan veren hesaplar, kullanıcı adı ve şifre de dahil olmak üzere tüm bilgilerin kullanım ve yönetiminden bizzat sorumludur. Kullanıcı ’ya ait hesap, kullanıcı adı ve şifre ile gerçekleştirilen her işlem bizzat Kullanıcı tarafından gerçekleştirilmiş addedilecek ve bu bilgilerinin Kullanıcı dışında bir kişi tarafından kullanılması, kaybolması veya el değiştirmesi nedeniyle Kullanıcı ve/veya üçüncü kişilerin uğradığı zararlardan münhasıran Kullanıcı sorumlu olacaktır. Kullanıcı, şifresinin yetkisiz kullanımı veya güvenliğin başka şekilde ihlalinden haberdar olduğunda bu durumu derhal gelkeyfim.com bildirecektir.

7. Site de bulunan yazılım, görsel ve tasarımların, yazıların, logoların, grafiklerin her türlü hakkı gelkeyfim.com aittir. Site’nin tasarımında, içeriğinde ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan bilgi ve/veya yazılımın kopyalanması ve/veya Site’de faydalanmanın ötesinde kullanılması, Site dahilinde bulunan her türlü resim, metin, imge, dosya vb. verilerin kopyalanması, dağıtılması, işlenmesi ve sair şekillerde kullanılması kesinlikle yasaktır. Ayrıca kullanıcıların (i) Site’nin güvenliğini tehdit edebilecek, Siteye ait yazılımların çalışmasını veya diğer Kullanıcıların Site’de faydalanmasını engelleyebilecek herhangi bir girişimde bulunması, (ii) Siteye bu sonuçları verecek şekilde orantısız yük bindirmesi; Site’de yayımlanmış ve/veya başkaları tarafından girilmiş bilgilere yetkisiz bir şekilde erişmesi, bu bilgileri kopyalaması, silmesi, değiştirmesi ya da bu yönde denemeler yapması; (iii) Site’nin genel güvenliğini tehdit edecek ve/veya Site, Şirket ve diğer Kullanıcılara zarar verebilecek eylemlerde bulunulması; (iv) Site’nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, kullanılmaya çalışılması veya her türlü yazılım, donanımın ve sunucuların çalışmasının aksatılması, bozulmasına yol açılması, tersine mühendislik yapılması, saldırılar düzenlenmesi, meşgul edilmesi veya sair surette müdahale edilmesi, Şirket sunucularına erişim sağlanmaya çalışılması kesinlikle yasaktır.


Yusuf Tarafından Yazıldı.

SOHBET EDERKEN
BUNLARA DİKKAT ETMELİYİZ

1GELKEYFİM Sohbet Sitemizde sohbet kanallarını kullanmak için sizden yardım isteyen kullanıcılarımıza yardımcı olunuz.

2GELKEYFİM Sohbet odaları Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın ve kendinize yakışır şekilde hareket sergilemeye özen gösterin.

3Siyasi parti ırk, din, mezhep propagandası yapmak, herhangi bir görüşe karşı kişisel taciz , argo kelimeler kullanmak ve hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

4Diğer üyeleri kişisel sorunları , kusurlu bulunan herhangi bir yanları ile rahatsız edici davranışlarda ve ima edici kelimelerde bulunmak yasaktır.

5GELKEYFİM Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı banlanma sebebidir kullanım şartlarını okumak için sunucu içerisinde /rules yazarak erişebilirsiniz.

6Site içerisindeönemli kuralların başında muhabbet hizmetlerinden yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

7Sitemizde yer alan çevrim içi konumda yer alan yöneticilerimiz ile istenildiği zamanda irtibata geçilebiliyor.

8Sohbet odalarında argo, siyaset, küfür içeren kelimeler yasaktır. Bu kuralların ihlal edilmesi durumunda neden olan üyelerin kayıtları süresiz askıya alınır.

mobil sohbet
islami sohbet

İSLAMİ SOHBET

İslami sohbetin yoğuınlukla yapıldığı, dini bilgilerinizi
pekiştirebileceğiniz ve islami bilgiler edinebileceğiniz ..

mynet sohbet

MYNET SOHBET

Mynet sohbet topluluğunu bir arada bulunduran siteyiz.
eski ortamınızı yakalayacağınız tek doğru adresiz. ..

geveze sohbet

GEVEZE SOHBET

Geveze sohbet ile bir çok arkadaşınızı bulacak
yeni arkadaşlar edine bileceğiniz tek adrese sizde katılın!..

bizimmekan sohbet

BİZİMMEKAN SOHBET

Bizimmekan sohbet yılların eskitemediği site,
mobil olarak da giriş yapın sitemizde sizde yerinizi bulun.

zurna sohbet

ZURNA SOHBET

Uzun yılların unutturamadığı zurna sohbet odaları
sizlere doğru adreste doğru kişileri bulun tanışın...

GÜNÜN SÖZÜ Bizi doğuranla sınayan gaf işler, bizi bizim olanla sınayan hata işler, sustuğumda zaman geçer, süreç ağır işler!