SOHBET etmenin keyfini sohbet odalarımızda yakalayın.Dünyanın her yerinden insanların bulunduğu
sohbet odalarına bağlanarak, Keyifli ve Nezih şekilde
ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

sohbet iconları SOHBET'E GİRİŞ

Kullanıcı adınız
varsa şifreniz

İslami Sohbet Odaları , Sizde Vakit Kaybetmeden Katılın!

Gelkeyfim.com ailesi olarak sizlerin isteklerine kulak vererek online sohbet ortamlarında bizlerin de eksikliğini hissettiğimiz islami sohbet odalarımızı siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine açmış bulunmaktayız. Sizlerin de bildiği gibi artık gelişen teknoloji ile istediğimiz her an merak ettiğimiz her konu hakkındaki bilgiye ulaşmak mümkün. Her ne kadar zaman zaman bu bilgilerin doğruluğundan şüphe edilse de yeni bilgi edinmenin değeri paha biçilemez. Ancak unutmamalı ki bu edinilen bilgilerin doğruluğu kontrol edilmeli ve ne olursa olsun emin olunmayan bilgilerden uzak durulmalıdır. En güzel din olan islam dini, bu konuda kişilere öğütler vermiş ve bizlere ne kadar bilirsek bilelim yine de bir bilene daha danışmanın doğru olacağını bildirmiştir. Bizler de sizlere yeni edindiğiniz bilgileri daha seviyeli bir ortam olarak sunduğumuz sohbet sunucumuz içerisinde bulunan bedava islami chat kanalımızda paylaşma imkânı sunuyoruz. Sahip olduğunuz bilgileri, sizin gibi o konulara merakı olan başka kişiler ile dinisohpet odalarında paylaşırken ayni zamanda ayni oda içinde bulunduğunuz kişilerin de bu konular hakkındaki görüşlerini öğrenebileceksiniz.

detay-reisimi

Böylelikle bilginizin doğruluğunu ölçme fırsatı bulurken ayni zaman da yeni aydınlanmalara olanak sunacaksınız. İnanışımıza göre dünyada var olan sonuncu ve en güzel din olan islam dini her şeyden önce başkalarına saygı duymayı bize öğretmiş olup önce dinlemeyi, dinlediklerimizi sentezlemeyi ve uygun anlarda fikirlerimizi doğru bir şekilde münasip bir dil ile karşı tarafa aktarmayı öğütlemiştir. Unutmamalı ki ünlü islami düşünürlerden biri olan Mevlana hazretleri bu durum için çok önemli bir noktaya değinmiş ve “ ne kadar bilirsen bil, bildiğin meramını karşındaki kişiye anlatabildiğin yada o kişinin seni anlayabildiği kadardır “ buyurmuşlardır. Bu doğrultuda seviyeli bir şekilde hem hemcinslerinizle hem de karşı cinsleriniz ile Sohbet ederken bilgilerinizi değerlendirme fırsatını yakalayacaksınız. Ayni zaman da islami sohbet odamızda düzenlenen küçük islami yarışmalar ile hem eğlenecek hem de istediğiniz seviyeli ortamı bulmuş olmanın zevkini yaşayacaksınız.

detay-reisimi

İslami Çet ilahiler be, ayni zaman da unutmamalıyız ki dünya üzerinde hala bir kısım kişilerin geçerliliğini savunduğu ve kutsal kitapları da var olan dinler bulunmaktadır. Bu dinlere de mensup olan kişiler ile görüşlerinizi karşılıklı olarak saygı ve sevgi çerçevesinde islami chat tanışma odalarımızda karşılaştırabilecek ve engin bilgi birikiminizden o kişilerin de istifade etmesini sağlayacaksınız. Nurchat, Unutmamalı ki sahip olduğunuz bilginin sadakası onu bir başkasına öğretmekten geçer. Buna ek olarak karşıt görüşleriniz olan kişiler ile saygı çerçevesinde görüşlerinizi tartışırken sizinle ayni görüşleri paylasan kişiler ile de samimi ve kalıcı dostluklar edinebilmek sizin elinizde. Ayrıca siz değerli kullanıcılarımız gönül rahatlığı içinde sakin bir şekilde nurchat dini Sohbet Siteleri ortamında bilgi birikiminizi diğer kullanıcılarımız ile paylaşırken sizlerin her turlu yardımına koşacak olan alanlarında deneyimli kanal sorumlusu kadromuz ile her an yanınızdayız. ilahi.net Ücretsiz bir şekilde online olarak bağlantı kurabileceğiniz islami chat odalarımızda sizin gibi o esnada online olan canlı kişiler ile islami sohbet etmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Ayni zamanda sunucumuz içerisinde bulunan diğer kanallarımızı da ziyaret ederek yeni arkadaşlıklar da edinebilirsiniz. Muslumanlar ile soyle olarak ilahiler eşliğinde muhabbete katılın.


Yusuf Tarafından Yazıldı.

SOHBET EDERKEN
BUNLARA DİKKAT ETMELİYİZ

1GELKEYFİM Sohbet Sitemizde sohbet kanallarını kullanmak için sizden yardım isteyen kullanıcılarımıza yardımcı olunuz.

2GELKEYFİM Sohbet odaları Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın ve kendinize yakışır şekilde hareket sergilemeye özen gösterin.

3Siyasi parti ırk, din, mezhep propagandası yapmak, herhangi bir görüşe karşı kişisel taciz , argo kelimeler kullanmak ve hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

4Diğer üyeleri kişisel sorunları , kusurlu bulunan herhangi bir yanları ile rahatsız edici davranışlarda ve ima edici kelimelerde bulunmak yasaktır.

5GELKEYFİM Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı banlanma sebebidir kullanım şartlarını okumak için sunucu içerisinde /rules yazarak erişebilirsiniz.

6Site içerisindeönemli kuralların başında muhabbet hizmetlerinden yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

7Sitemizde yer alan çevrim içi konumda yer alan yöneticilerimiz ile istenildiği zamanda irtibata geçilebiliyor.

8Sohbet odalarında argo, siyaset, küfür içeren kelimeler yasaktır. Bu kuralların ihlal edilmesi durumunda neden olan üyelerin kayıtları süresiz askıya alınır.

mobil sohbet
islami sohbet

İSLAMİ SOHBET

İslami sohbetin yoğuınlukla yapıldığı, dini bilgilerinizi
pekiştirebileceğiniz ve islami bilgiler edinebileceğiniz ..

mynet sohbet

MYNET SOHBET

Mynet sohbet topluluğunu bir arada bulunduran siteyiz.
eski ortamınızı yakalayacağınız tek doğru adresiz. ..

geveze sohbet

GEVEZE SOHBET

Geveze sohbet ile bir çok arkadaşınızı bulacak
yeni arkadaşlar edine bileceğiniz tek adrese sizde katılın!..

bizimmekan sohbet

BİZİMMEKAN SOHBET

Bizimmekan sohbet yılların eskitemediği site,
mobil olarak da giriş yapın sitemizde sizde yerinizi bulun.

zurna sohbet

ZURNA SOHBET

Uzun yılların unutturamadığı zurna sohbet odaları
sizlere doğru adreste doğru kişileri bulun tanışın...

GÜNÜN SÖZÜ Bizi doğuranla sınayan gaf işler, bizi bizim olanla sınayan hata işler, sustuğumda zaman geçer, süreç ağır işler!