SOHBET etmenin keyfini sohbet odalarımızda yakalayın.Dünyanın her yerinden insanların bulunduğu
sohbet odalarına bağlanarak, Keyifli ve Nezih şekilde
ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

sohbet iconları SOHBET'E GİRİŞ

Kullanıcı adınız
varsa şifreniz

Gelkeyfim.Com Bilinmesi Gerekenler

Gelkeyfim.com sizlere anlık olarak chat yapmanızı sağlayan bir sohbet sistemidir. Online olarak binlerce insanı içerisinde bulunduran platformda bir çok bilmeniz gereken bilgiler vardır bunları sizlerle paylaşarak daha bilinçli bir kullanıcı olmanıza elimizden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalışacağız.

1- Gelkeyfim.Com sizlerin anlık ve online olarak diğer insanlarla iletişim kurmanıza yardımcı olan ve bu bağlamda yeni insanlar ve yeni kişiler ile tanışarak güzel bir aile ortamı kurmanızı sağlayan bir platformdur.

2- Gelkeyfim.Com bir çok özelliği içinde barındıran sohbet çatısı altında insan ayrımı yapılmadan sohbet etmenizi sağlamakla görevlidir.

3- Gelkeyfim.Com sohbet sistemine kolaylıkla giriş yapabilirsiniz ve bir çok insanla tanışarak onlardan bilgiler ve tecrübeler elde ederek kendi yaşamınızda da yeni bir sayfa açabilir ve çevrenizden oldukça güzel yorumlar duyarak önemli bir kişi haline gelebilirsiniz.

4- Gelkeyfim.Com İçerisinde küfür etmek, argo kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır ve diğer kullanıcıları rahatsız edebilecek her türlü davranışta olaya müdahale ederek gerekli yaptırımlar ile sizlerin güvencesini sağlamaktayız.

5- Din, dil, ırk ayrımı yapılmadan dünyanın her ülkesinden ve şehrinden gelkeyfim.com web sitesini ziyaret eden insanlarla iletişim kurmak zorundasınızdır. İnsanların duygu ve düşüncelerini küçümsemek sunucu kurallarına aykırıdır. Kimse sizin düşüncelerinizi küçümsemiyor ise sizlerde başkalarının düşüncelerini küçümseyemez ve onları Sohbet Odaları genelinde küçük düşüremezsiniz.

6- Sunucuya saldırı yapmak kesinlikle yasaktır, tespit edilerek adalet mercilerine başvurularak saldırı yapan kişilerin ip adreslerini savcılığa vererek şikayetçi olunacaktır.

7- Bay ve bayan kullanıcılar kendi hür ve özgür iradeleri ile gelkeyfim.com da sohbet etmektedirler.

8- Gelkeyfim.Com sizlere en kaliteli ve keyifli platformu oluşturmak için oldukça fazla çalışmakta ve emek harcamaktadırlar, sizlerin sunucuya girdiğiniz andan itibaren gerçekten mutlu bir şekilde ortamda bulunmasını arzulamakta ve amaçlamaktadırlar.

9- Gelkeyfim.com sizlere son teknoloji harikası olan mobil sohbet uygulamasını da sizler için aktif hale getirerek hizmetinize sunmaktadır. Akıllı telefonlarınızdan uygulamaya girerek rahatlıkla sohbet edebileceğiniz bir sistem oldukça keyifli ve eğlenceli değil mi ?

10- Gelkeyfim.Com sohbet platformuna girmiş olduğunuz andan itibaren kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız ve buna uygun davranmak zorundasınızdır. Kullanıcı sözleşmesine uymayan kullanıcılar sunucudan uzaklaştırılarak gerekli olan bütün işlemler hız kesmeden yapılacaktır.


Yusuf Tarafından Yazıldı.

SOHBET EDERKEN
BUNLARA DİKKAT ETMELİYİZ

1GELKEYFİM Sohbet Sitemizde sohbet kanallarını kullanmak için sizden yardım isteyen kullanıcılarımıza yardımcı olunuz.

2GELKEYFİM Sohbet odaları Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın ve kendinize yakışır şekilde hareket sergilemeye özen gösterin.

3Siyasi parti ırk, din, mezhep propagandası yapmak, herhangi bir görüşe karşı kişisel taciz , argo kelimeler kullanmak ve hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

4Diğer üyeleri kişisel sorunları , kusurlu bulunan herhangi bir yanları ile rahatsız edici davranışlarda ve ima edici kelimelerde bulunmak yasaktır.

5GELKEYFİM Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı banlanma sebebidir kullanım şartlarını okumak için sunucu içerisinde /rules yazarak erişebilirsiniz.

6Site içerisindeönemli kuralların başında muhabbet hizmetlerinden yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

7Sitemizde yer alan çevrim içi konumda yer alan yöneticilerimiz ile istenildiği zamanda irtibata geçilebiliyor.

8Sohbet odalarında argo, siyaset, küfür içeren kelimeler yasaktır. Bu kuralların ihlal edilmesi durumunda neden olan üyelerin kayıtları süresiz askıya alınır.

mobil sohbet
islami sohbet

İSLAMİ SOHBET

İslami sohbetin yoğuınlukla yapıldığı, dini bilgilerinizi
pekiştirebileceğiniz ve islami bilgiler edinebileceğiniz ..

mynet sohbet

MYNET SOHBET

Mynet sohbet topluluğunu bir arada bulunduran siteyiz.
eski ortamınızı yakalayacağınız tek doğru adresiz. ..

geveze sohbet

GEVEZE SOHBET

Geveze sohbet ile bir çok arkadaşınızı bulacak
yeni arkadaşlar edine bileceğiniz tek adrese sizde katılın!..

bizimmekan sohbet

BİZİMMEKAN SOHBET

Bizimmekan sohbet yılların eskitemediği site,
mobil olarak da giriş yapın sitemizde sizde yerinizi bulun.

zurna sohbet

ZURNA SOHBET

Uzun yılların unutturamadığı zurna sohbet odaları
sizlere doğru adreste doğru kişileri bulun tanışın...

GÜNÜN SÖZÜ Bizi doğuranla sınayan gaf işler, bizi bizim olanla sınayan hata işler, sustuğumda zaman geçer, süreç ağır işler!