SOHBET etmenin keyfini sohbet odalarımızda yakalayın.Dünyanın her yerinden insanların bulunduğu
sohbet odalarına bağlanarak, Keyifli ve Nezih şekilde
ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

sohbet iconları SOHBET'E GİRİŞ

Kullanıcı adınız
varsa şifreniz

Gelkeyfim.Com Uyulması Gerekenler

Kişilerin bilgilerini güvence altına almak için belirlenen belli başlı uyulması gereken kurallar vardır bu kuralları sizlere bu başlık altında aktarmaya çalışacağız.

1- Kişilerin özgürce kendilerini ifade edebilmeleri gerekmektedir, bunun engellenmesi kesinlikle yasaktır.

2- Gelkeyfim.Com içerisinde siyasi içerikli cümleler kullanmak ve sohbetini gerçekleştirmek yasaktır.

3- Gelkeyfim.Com sunucusu içerisinde taraftar sloganları ile sohbet akışını bozmak ve holiganlık yapmak kesinlikle yasaktır ve gerekli görülmesi durumunda kişi cezalandırılacak ve sunucudan uzaklaştırılacaktır.

4- Gelkeyfim.Com içerisinde sohbet akışını bozmayı istemek ve diğer kullanıcıları rahatsız edici şekilde muhabbet etmek kesinlikle yasaktır.

5- Özel bilgi paylaşımında bulunulması ve gelkeyfim.com sohbet genelinde numara ve benzeri adresler paylaşmak kesinlikle yasaktır.

6- İnsanları küçük düşürücü şekilde onlarla sohbet etmek ve dalga konusu yapmak kesinlikle yasaktır

7- Herkesin kendi özgür iradesi vardır başkalarına zorla bir takım şeyler yaptırmak ve bunu tehdit ederek gerçekleştirmek hem sunucu kurallarına hem de anayasamızca yasaklanmıştır.

8- Gelkeyfim.Com sunucusuna erotik ve cinsel içerikli rumuzlarla giriş yapmak ve insanlara cinsel içerikli mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Cinsel bir sunucu olmadığımızı buradan da bir kez daha belirtmek istiyoruz. Seviyeli ve kaliteli bir platformda sohbet etmek isterseniz tam olarak adresindesiniz.

9- Sohbet seviyesini düşürecek hareketlerden kaçınılmalıdır, buna dikkat edilmediği takdirde cezalandırılacak gelkeyfim.com dan uzaklaştırılacaksınız.

10- Başka bir web sitesinin reklamını ve tanıtımını yapmak sunucu içerisinde yasaklanmıştır, tespit edildiği takdirde ağır şekilde cezalandırılacaksınız.

11- Türkiye Cumhuriyeti kurucusu ulu Önder Atatürk hakkında kendinizi bilmez kişiler tarafından yapılan bütün yorumlar ve konuşmalar kayıt altına alınarak savcılığa başvurularak cezalandırılması konusunda elimizden gelen bütün çabayı harcayacağımızdan emin olabilirsiniz.

12- Türkiye Sohbet platformu olan gelkeyfim.com sunucu içerisinde, Türkçe kelime dışı bir dil konuşmak kesinlikle yasaktır.

13- Gelkeyfim.Com sunucusu içerisinde bulunan her bir kullanıcı bu uyulması gereken kuralları kabul etmiş ve onaylamış sayılmaktadır.

14- Gelkeyfim.com sunucusu içerisinde bulunduğu kanalın düzenine göre hareket edilmelidir edilmediği takdirde sunucudan uzaklaştırılacaksınız.

15- Kişilere küfürlü ve cinsel içerikli saldırılar tespit edilerek saldırı yapan kişilerin ip adresleri saldırıya uğrayan insanlara teslim edilecek ve şikâyette bulunmaları desteklenecektir.


Yusuf Tarafından Yazıldı.

SOHBET EDERKEN
BUNLARA DİKKAT ETMELİYİZ

1GELKEYFİM Sohbet Sitemizde sohbet kanallarını kullanmak için sizden yardım isteyen kullanıcılarımıza yardımcı olunuz.

2GELKEYFİM Sohbet odaları Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın ve kendinize yakışır şekilde hareket sergilemeye özen gösterin.

3Siyasi parti ırk, din, mezhep propagandası yapmak, herhangi bir görüşe karşı kişisel taciz , argo kelimeler kullanmak ve hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

4Diğer üyeleri kişisel sorunları , kusurlu bulunan herhangi bir yanları ile rahatsız edici davranışlarda ve ima edici kelimelerde bulunmak yasaktır.

5GELKEYFİM Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı banlanma sebebidir kullanım şartlarını okumak için sunucu içerisinde /rules yazarak erişebilirsiniz.

6Site içerisindeönemli kuralların başında muhabbet hizmetlerinden yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

7Sitemizde yer alan çevrim içi konumda yer alan yöneticilerimiz ile istenildiği zamanda irtibata geçilebiliyor.

8Sohbet odalarında argo, siyaset, küfür içeren kelimeler yasaktır. Bu kuralların ihlal edilmesi durumunda neden olan üyelerin kayıtları süresiz askıya alınır.

mobil sohbet
islami sohbet

İSLAMİ SOHBET

İslami sohbetin yoğuınlukla yapıldığı, dini bilgilerinizi
pekiştirebileceğiniz ve islami bilgiler edinebileceğiniz ..

mynet sohbet

MYNET SOHBET

Mynet sohbet topluluğunu bir arada bulunduran siteyiz.
eski ortamınızı yakalayacağınız tek doğru adresiz. ..

geveze sohbet

GEVEZE SOHBET

Geveze sohbet ile bir çok arkadaşınızı bulacak
yeni arkadaşlar edine bileceğiniz tek adrese sizde katılın!..

bizimmekan sohbet

BİZİMMEKAN SOHBET

Bizimmekan sohbet yılların eskitemediği site,
mobil olarak da giriş yapın sitemizde sizde yerinizi bulun.

zurna sohbet

ZURNA SOHBET

Uzun yılların unutturamadığı zurna sohbet odaları
sizlere doğru adreste doğru kişileri bulun tanışın...

GÜNÜN SÖZÜ Bizi doğuranla sınayan gaf işler, bizi bizim olanla sınayan hata işler, sustuğumda zaman geçer, süreç ağır işler!