Sitene Chat Ekle

Webmaster Web Sitene Sohbet Ekle

Sohbet Ekle IRC.Gelkeyfim.Com Sunucusuna bağlanan IRC Applet Gelkeyfim.Com Flaxchat Dağıtım Lisanslı Kodlarıdır. Aşağı kutuda yer alan kodu kopyalarak sitenizin uygun sayfasına ekleyebilirsiniz. Kişisel sitelerinizde ve Ücretsiz blog servisi sağlayan sitelerde rahatlıkla, zahmetsizce ekleyebileceğiniz sohbet kodlarını kullanmakta ve eklemekte sorun yaşamanız halinde bizimle iletişim kurarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Sohbet Kodu Sitenize Ne Kazandırır?

Sitenizde bir sohbet bölümü yaparak kullanıcılarınızın daha fazla sitenizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sitenizde fazla kalan kullanıcı size bir çok katkı sağlayacaktır. Online süresi daha fazla olduğu Google Bot sitenize giren kişilerin nekadar kalıcı olduğuna baktığında ortalama site ziyareti istatistikleri size google’de artı puan kazandıracaktır. Sitenizde fazladan kalınan her dakika Alexa Dünya sıralamanıza yardımcı olacak ve sitenizin Dünya sıralamasını üst sıralara alacaktır. Anlık ziyaret yerine kalıcı web ziyareti herzaman kazandırır unutmayalım.

Kutu içerisinde Yer Alan Sohbet Kodunu Sohbet eklemek istediğiniz Sayfa içine Eklemeniz yeterli width=”756¨ ve height=”424¨ sohbet odasının ebatlarıdır. Sonbet Odasının Kendinize uygun olarak Düzenleyebilirsiniz.

Linke Tıklayarak Kodu Alabilirsiniz. >>> SOHBET KODU TXT

Radyolu Sohbet Kutu içerisinde Yer Alan Sohbet Kodunu Sohbet eklemek istediğiniz Sayfa içine Eklemeniz yeterli width=”756¨ ve height=”424¨ sohbet odasının ebatlarıdır. Sonbet Odasının Kendinize uygun olarak Düzenleyebilirsiniz. Bu kodumuz içerisinde Media Player ve Winamp Radyo Dinleme özellikleri Bulunmaktadır. Ayrıca istek isteyebilirsiniz. Radyo Keyfini Doya Doya Yaşayın.

Linke Tıklayarak Kodu Alabilirsiniz. >>> SOHBET RADYO KODU TXT

Önemli Not: Sohbet Kodumuzu eklediğiniz site Tarafımızca Onaylanmadığı Takdirde. Siteniz üzerinden Giriş yapılamaz.

Bu sorunla karşı karşıya kalmamak için Sohbet Odaları iletişim sayfamız üzerinden veya Sohbet Odasına Giriş Yaparak #HeLp Odasında bulunan yetkili Operatöre bildirmeniz halinde siteniz sohbet alanı aktif edilecektir.