SOHBET etmenin keyfini sohbet odalarımızda yakalayın.Dünyanın her yerinden insanların bulunduğu
sohbet odalarına bağlanarak, Keyifli ve Nezih şekilde
ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

sohbet iconları SOHBET'E GİRİŞ

Kullanıcı adınız
varsa şifreniz

Kelebek Sohbet Odalarımıza Katılın!

İnternet üzerinden online bağlanarak, sitede bulunan odalar sayesinde ister genel, isterse özel olarak gerçekleştirilen iletişim, genellikle Kelebek chat ve Mirc chat odaları ile yapılıyor. Özellikle son senelerde internet kullanımının artması ile bağlantılı olarak, canlı sohbet sitelerine olan üyelikler de bir hayli çoğalmış durumdadır.

Günümüzde yaşanan yoğun hayat temposundan dolayı, sosyal hayata yeterince vakit ayrılamamakta olup, internet üzerinden kurulabilen iletişim seçenekleri bu açığı kolay yoldan kapatabilmeyi sağlamaktadır. Bu nedenle, Kelebek Sohbet olarak sitemizde bulunan odalar sayesinde, sizlere en güvenilir yollardan karşılıklı iletişim olanağını sağlamaktayız.

Kelebek Arkadaşlık Sohbet’te birçok farklı odada sohbet etme olanakları bulunmakta olup, evinizden, iş yerinizden ya da istediğiniz her yerden, sadece internet bağlantısı ile cep telefonuyla ya da bilgisayarla istediğiniz zaman sohbet edebilirsiniz. Sitemiz üzerinde online olarak gerçekleştirebildiğiniz bu sohbetler tamamen ücretsiz olmaktadır.

Kelebek Sohbet’te Neler Var?

Kelebek chat odaları ile karşılıklı sohbet için, birçok farklı oda seçeneği bulunmakla beraber dünyanın ve Türkiye’nin her yerinde yaşayan insanlarla tanışma imkânı mevcuttur. Kolay yollardan farklı insanları tanımak Kelebek Sohbet odaları sayesinde mümkün olmaktadır. Bu sohbetlere kendi gerçek kimliğinizle katılabileceğiniz gibi, anonim olarak bir rumuz sayesinde de erişebilirsiniz.

Aynı zamanda tam Kelebek Çet Sohbet, siz değerli üyelerimize mobil kelebek sohbet odaları dışında yarışmalar, oyunlar ve canlı radyo gibi birçok farklı etkinliğe katılım imkânı da sunmaktadır. Keyifli zaman geçirmek için ve günün yorgunluğundan kurtulmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Günün 24 saatinde ulaşabileceğiniz sohbet odalarımız sayesinde, sağlam dostluklar kurabilir ya da evlilik yolunda ilk adımları atabilirsiniz. Sohbet odalarında akıllı cep telefonları ile mobil sohbet imkânı olmasının yanı sıra, bilgisayarlar ya da tabletler üzerinden de kolaylıkla bağlantı sağlanabilmektedir.

Değerli üyelerimizin nezih ve kaliteli bir ortamda sohbet etmelerini sağlamak için sitemizin alt yapısı en son teknolojilere uygun olarak tasarlanmış olup, sitemize üye olma kısmı da sizlere büyük kolaylık sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.

Sitemiz üzerinden arkadaşlarınızla, dostlarınızla sohbet ederken, aynı anda canlı radyo dinleme seçeneği ile daha keyifli zaman geçirmeniz mümkün olmaktadır. Aynı şekilde arkadaşlarınızla bir yandan sohbet ederken, diğer yandan çeşitli oyun aktivitelerinde bulunmanızı da sitemiz sağlamaktadır.

Sitemizdeki İstanbul kelebek chat ve kelebek new canlı oda sohbetleri birçok farklı seçenekten oluşmakta olup, istediğiniz oda da size yakın olan insanlarla sohbet etme olanakları da bulunmaktadır. Canlı sohbet odasına giriş yapabilmek için sadece sitemize isminizle ya da bir rumuzla ve bir şifre ile üye olmanız yeterli olmaktadır.

Site içerisinde ki bütün sohbet odalarına, oyun odalarına, canlı radyolara ve yarışma aktivitelerine dâhil olmak ücretsiz olup, hepsine sadece site üyeliğinizle katılmanız mümkündür. Sitemizde olan bütün üyelerle mobil Kelebek sohbet cinsellik odası aracılığı ile iletişim kurabilir, genel sohbetler ya da özel sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı Kelebek Chat Odaları

Kelebek gay chat odalarında ki sohbetler dışında kelime oyunu ve yarışmalara da katılıp zevkli anlar yaşayabilirsiniz. Kelime oyunları sayesinde kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Aynı şekilde yarışma kanalı sayesinde kültür seviyenizin daha da artmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemiz alt yapısında bütün güvenlik önlemleri en üst düzeyde sağlanmış olup, bütün sohbetler sizlerin huzuru için site adminleri tarafından 24 saat kontrol edilmektedir. Sitemizde her türlü sohbet olanağı bulunmakla beraber, yine sizlerin huzuru ve sitemizde hoşça vakit geçirmenizi daha iyi sağlamak için bir takım kurallarda bulunmaktadır.

Kelebek Mirc Sohbet net içerisinde kişilerin kendilerini saygı ve sevgi çerçevesinde özgürce ifade etmesi tamamen serbest olup, sitemizde küfür ve argo kesinlikle yasaktır. Kelebek org aynı zamanda canlı sohbet esnasında siyasi konuları konuşmak ve holiganlık yapmak yasaktır


Farklı bir diğer yazı makalemiz TRSohbet sayfamızı ziyaret edip bilgi alabilirsiniz Tarafından Yazıldı.

SOHBET EDERKEN
BUNLARA DİKKAT ETMELİYİZ

1GELKEYFİM Sohbet Sitemizde sohbet kanallarını kullanmak için sizden yardım isteyen kullanıcılarımıza yardımcı olunuz.

2GELKEYFİM Sohbet odaları Genel toplum kurallarının geçerli olduğunu unutmayın ve kendinize yakışır şekilde hareket sergilemeye özen gösterin.

3Siyasi parti ırk, din, mezhep propagandası yapmak, herhangi bir görüşe karşı kişisel taciz , argo kelimeler kullanmak ve hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

4Diğer üyeleri kişisel sorunları , kusurlu bulunan herhangi bir yanları ile rahatsız edici davranışlarda ve ima edici kelimelerde bulunmak yasaktır.

5GELKEYFİM Sohbet sitesi amacı dışında kullanımı banlanma sebebidir kullanım şartlarını okumak için sunucu içerisinde /rules yazarak erişebilirsiniz.

6Site içerisindeönemli kuralların başında muhabbet hizmetlerinden yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

7Sitemizde yer alan çevrim içi konumda yer alan yöneticilerimiz ile istenildiği zamanda irtibata geçilebiliyor.

8Sohbet odalarında argo, siyaset, küfür içeren kelimeler yasaktır. Bu kuralların ihlal edilmesi durumunda neden olan üyelerin kayıtları süresiz askıya alınır.

mobil sohbet
islami sohbet

İSLAMİ SOHBET

İslami sohbetin yoğuınlukla yapıldığı, dini bilgilerinizi
pekiştirebileceğiniz ve islami bilgiler edinebileceğiniz ..

mynet sohbet

MYNET SOHBET

Mynet sohbet topluluğunu bir arada bulunduran siteyiz.
eski ortamınızı yakalayacağınız tek doğru adresiz. ..

geveze sohbet

GEVEZE SOHBET

Geveze sohbet ile bir çok arkadaşınızı bulacak
yeni arkadaşlar edine bileceğiniz tek adrese sizde katılın!..

bizimmekan sohbet

BİZİMMEKAN SOHBET

Bizimmekan sohbet yılların eskitemediği site,
mobil olarak da giriş yapın sitemizde sizde yerinizi bulun.

zurna sohbet

ZURNA SOHBET

Uzun yılların unutturamadığı zurna sohbet odaları
sizlere doğru adreste doğru kişileri bulun tanışın...

GÜNÜN SÖZÜ Bizi doğuranla sınayan gaf işler, bizi bizim olanla sınayan hata işler, sustuğumda zaman geçer, süreç ağır işler!